Tutaj można zamontować instalację gazową LPG w samochodzie – Szczecin

Zobacz gdzie w Szczecinie zamontować gaz w samochodzie?
ul. WERNYHORY 17 – AUTKOGAZ Szczecin
>> tel. +48 539 259 137 <<

Montowanie gazu do samochodu to po prostu nasza specjalność. Rocznie potrafimy zamontować instalację gazową LPG do ponad setki aut. Przyjeżdżają do nas nie tylko użytkownicy samochodów ze Szczecina, ale także z całego województwa zachodniopomorskiego, a nie rzadko nawet z bardziej odległych regionów naszego kraju. Jesteśmy na rynku od prawie 25 lat i działamy w branży instalacji LPG nie przerwanie.

Czy opłaca się założyć gaz do auta używanego – starego?

Wszystko zależy od tego ile kilometrów robimy w skali roku. Jeśli każdego miesiąca nasze auto pokonuje dystans minimum 500 km to możemy mieć pewność, że montaż gazu do auta jest opłacalny. Każda wydana złotówka na instalację LPG w naszym samochodzie zwróci nam się dość szybko.

Jaką instalację gazową LPG wstawić do mojego samochodu?

Na rynku jest kilkanaście firm produkujących instalacje LPG. My oczywiście możemy wstawić do Państwa auta każdą, którą sobie ktoś tylko zażyczy. Jednak nasze doświadczenie pokazuje, że jedne z najlepszych instalacji jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to Polskie podzespoły takich firm jak LPG Tech lub KME. Naszym klientom proponujemy właśnie tego typu rozwiązania ponieważ są najbardziej nie zawodne.

Na zdjęciu przykładowa, nasza instalacja wstawiona w aucie BMW E39 528i 2.8i M52 193KM